DPS Częstochowa – Zawody sportowe w DARTA

Zawody sportowe w DARTA

25 kwietnia 2023

Dwudziestego piątego kwietnia drużyna z Wesołej wraz z kibicami wybrała się na zawody DARTA zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie PSONI. To był czas pełen wrażeń, dobrej zabawy i zdrowej konkurencji.

Początkowo drużyny grały pomiędzy swoimi uczestnikami. Sędziowie na podstawie punktacji wyłonili najlepszego gracza – po jednym z każdej placówki – następnie najlepsi gracze stanęli ze sobą w konkury.

Z naszego Domu najwyższą punktację zdobyła pani Dorota. Rzucanie rzutkami w pięciu turach po trzy rzuty wyeliminowało zwycięzców I, II i III miejsca. Tym razem te miejsca zdobyli Panowie. Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

Uśmiechnięte mieszkanki pozują do zdjęcia siedząc przy owalnym stole i czekając na poczęstunek. W tle stolik z inną drużynąSkupiona mieszkanka rzuca do tarczy podczas zawodów, z boku widać siedzących zawodnikówUśmiechnięta finalistka DARTA z naszego Domu siedzi na ławce w sali, gdzie odbywają się zaawody razem z czterema uśmiechniętymi finalistami Grupa uśmiechniętych mieszkanek stoi w dwóch rzędach na tle napisu DART 2023. Mieszkanki stojące w drugim rzędzie na podium mają w rękach dyplomy

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl