DPS Częstochowa – Jubileusze Mieszkanek

Jubileusze Mieszkanek

20 kwietnia 2023

Dwudziestego kwietnia br. świętowaliśmy urodziny ośmiu naszych kochanych Jubilatek. Chwilę przed rozpoczęciem Jubileuszy na Sali – wesoły orszak urodzinowy złożony z mieszkanek i personelu – przyszedł  do Jubilatki, która leży w łóżku, by złożyć jej życzenia, zaśpiewać i dać prezent.

Punktualnie o godzinie 10.00 na Sali Integracyjno – Terapeutycznej rozpoczęły się życzenia, po czym wszyscy z serca zaśpiewali „sto lat”. Punktem kulminacyjnym było dmuchanie świeczek na torcie, wzniesiony toast za zdrowie i piękne prezenty. Po oficjalnej części urodzin przyszedł czas na słodki poczęstunek dla wszystkich i dyskotekę.

Wszystkim Jubilatkom z serca życzymy tego, co najpiękniejsze.

Zebrana na sali integracyjno - terapeutycznej grupa mieszkanek i personelu stojąc słucha Siostry Albertynki, która czyta do mikrofonu. Jedna z osób trzyma gitaręJubilatki siedzące przy długim stole na sali integracyjno terapeutycznej. Przed każdą z nich jest tort z zapaloną świeczkąUśmiechnięte dwie mieszkanki i siostra Albertynka pozują do zdjęcia z siedzącą na krześle wzruszoną jubilatkąUśmiechnięte mieszkanki pozują do zdjęcia z terapeutką i jubilatką na tle kominka na sali integracyjno - terapeutycznej. Jubilatka trzyma w ręku misia

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl