DPS Częstochowa – Wizyta wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 25 im. Stanisława Staszica w Częstochowie

Wizyta wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 25 im. Stanisława Staszica w Częstochowie

4 marca 2023

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Częstochowie (04.03.2023 r.)

W pierwszą sobotę marca nasze panie odwiedzili uczniowie wraz z nauczycielami ze szkoły podstawowej nr 25 im. Stanisława Staszica w Częstochowie. Sześciu chłopców rewelacyjnie sprawdziło się w roli pomocników podczas sobotnich zajęć na sali integracyjno – terapeutycznej.

Uczniowie wspólnie z mieszkankami wykonywali prace plastyczne, pomagali podczas parzenia kawy i herbaty, ale przede wszystkim spędzili czas z paniami na rozmowie i wzajemnym poznawaniu się. Pod koniec spotkania przyszła kolej na wspólne zdjęcia. Bardzo dziękujemy za serce włożone w to spotkanie i zapraszamy ponownie.

Grupa mieszkanek i wolontariuszy pozująca do wspólnego zdjęcia na tle ścianki walentynkowej, trzy osoby kucają, jedna siedzi na podłodze, druga siedzi z boku na scenie Grupa uśmiechnietych wolontariuszy i mieszkanek stoi pozując do zdjęcia, jedna osoba kuca przed całą grupą Mieszkanka pozująca do zdjęcia z nauczycielką na tle ścianki walentynkowej Grupa uśmiechniętych mieszkanek i wolontariuszy pozująca do zdjęcia na tle ścianki walentynkowej oraz okien na sali integracyjno - terapeutycznej. Kilka osób kuca przed osobami stojącymi, kilka siedzi na scenie, jedna osoba jest na wózku inwalidzkim

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl