DPS Częstochowa – Zabawa Karnawałowo - Walentynkowa

Zabawa Karnawałowo - Walentynkowa

9 lutego 2023

Punktualnie o godzinie piętnastej w czwartek rozpoczęła się Zabawa Karnawałowo – Walentynkowa w naszym Domu. Na parkiecie, oprócz mieszkanek Domu, bawili się również nasi przyjaciele z Częstochowy – z DPS z ul. św. Jadwigi, DPS z ul. Kontkiewicza oraz z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dla dzieci i młodzieży oraz z DPS z Poraja.

Zabawa taneczna odbywała się przy orkiestrze „na żywo”, a utwory grane przez zaprzyjaźniony z naszym Domem zespół podrywały do tańca. Podczas przerwy można było zrobić sobie zdjęcia na ściance karnawałowo – walentynkowej, wziąć udział z zabawach i konkursach, jak również posilić się przy szwedzkim stole. Wszyscy bardzo dobrze się bawili – zadowolone miny, uśmiech na twarzach gości to najlepsza nagroda dla nas gospodarzy.

Podczas zabawy wybraliśmy Króla i Królową, którzy zatańczyli wspólny taniec. O godzinie 17 wszyscy udali się na kolację „na ciepło”.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Uśmiechnięta mieszkanka Domu stoi z mieszkańcem z innej placówki na tle ścianki karnawałowo - walentynkowej. Mężczyzna ma kapelusz brokatowy na głowie Tańczący w kole na sali integracyjno - terapeutycznej uczestnicy zabawy karnawałowej, w środku tańczą król i królowa balu, w tle grający zespół muzyczny Mieszkanka z kokardą karnawałową na głowie tańcząca z terapeutką, w tle tańczący uczestnicy zabawy

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl