DPS Częstochowa – Walentynki

Walentynki

14 lutego 2023

Przygotowania do Walentynek w naszym Domu rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej. Mieszkanki wykonywały kartki i karneciki dla swoich sympatii, przyjaciół i osób z personelu.

Natomiast TEN dzień – dokładnie czternastego lutego – obfitował w zabawy, konkursy z nagrodami i wspaniałą atmosferę. Mieszkanki brały udział w bitwie balonowej, konkursie muzycznym „tak to leciało”, oraz w konkursie „Szczęśliwa szóstka i jedynka”.

Pod koniec zabawy Mieszkanki rozdały wykonane wcześniej na zajęciach kartki Walentynkowe wszystkim pracownikom mającym dyżur tego dnia.

To był naprawdę wspaniały, piękny dzień.

Cztery uśmiechnięte mieszkanki na tle ścianki walentynkowej, dwie osoby stoją - jedna z nich ma brokatowy kapelusz na głowie. Przed nimi osoba na wózku inwalidzkim - obok niej kuca mieszkanka - osoba za nią trzyma ręce na jej ramionachZabawa taneczna na sali integracyjno - terapeutycznej. Terapeuci razem z mieszkankami odbijają balony tańcząc Sześć mieszkanek pije napój z kubka przez słomkę, dwie z nich mają brokatowe kapelusze na głowie

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl