DPS Częstochowa – VIII Festiwal Kolęd w naszym Domu

VIII Festiwal Kolęd w naszym Domu

1 lutego 2023

VIII Festiwal Kolęd w naszym Domu

Punktualnie o godzinie 9.30 w naszym Domu na Sali Integracyjno – Terapeutycznej rozpoczął się VIII Festiwal Kolęd w naszym Domu. W tym roku wzięło w nim aktywny udział czterdzieści siedem osób. Festiwal miał charakter integracyjny – do każdego wykonania kolędy bądź pastorałki zaangażowanych było kilka osób – do grania czy też śpiewu.

Wszystkie wykonania oceniało nasze szanowne Jury – w składzie trzech osób.

Na przygotowanych wcześniej kartkach każdy z członków Jury miał zaznaczone, kto jest oceniany podczas śpiewu. Przyznano po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca oraz Nagrodę Publiczności.

Wszystkie uczestniczki Festiwalu otrzymały nagrody i wyróżnienia.

Przy odbieraniu nagród i dyplomu był czas dla fotoreporterów na ściance Festiwalowej, która cieszyła się ogromną popularnością.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!

Dwie śpiewające mieszkanki podczas Festiwalu Kolęd na sali integracyjno - terapeutycznej Zdjęcie grupy mieszkanek podczas śpiewu kolęd na sali integracyjno - terapeutycznej, jedna osoba śpiewa do mikrofonu, jedna trzyma mikrofon, pozostałe osoby trzymają w ręku małe instrumenty Uśmiechnięta mieszkanka na tle ścianki z napisem festiwal kolęd - trzyma w jednej ręce reklamówkę, a w drugiej dyplom Uśmiechnięta mieszkanka na tle ścianki z napisem festiwal kolęd - trzyma w ręku reklamówkę i dyplom

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl