DPS Częstochowa – Imieniny Solenizantek z września

Imieniny Solenizantek z września

22 września 2022

22 września dużo się działo w naszym Domu. Dzień rozpoczęła poranna uroczysta Msza św. z okazji święta błogosławionej Siostry Bernardyny. O 10 na Sali Integracyjno – Zabawowej rozpoczęły się również imieniny solenizantek z miesiąca września. Po życzeniach, śpiewie i wspaniałych prezentach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.

Imieniny i świętowanie zwieńczyło przypomnienie sylwetki błogosławionej Siostry Bernardyny, po czym zorganizowany został Quiz dotyczący przeczytanych treści. Wzięły w nim udział trzy drużyny. Dla wszystkich wspaniałych zawodników przewidziano słodkie nagrody.

Świętowanie tego ważnego dla Domu dnia zwieńczyło spotkanie w kawiarni Domu wszystkich pracowników na kawie i ciastku. Każdy mógł wylosować myśl błogosławionej.

Niespodzianką dla dwóch Mieszkanek była wycieczka do Sanktuarium Ecce Homo na Prądniku, gdzie znajdują się relikwie błogosławionej Siostry Bernardyny. To był obfity we wrażenia – wspaniały dzień.

Wspólne zdjęcie Siostry Albertynki wraz z opiekunkami przy łóżku Mieszkanki. Wspólne zdięcie solenizantek z miesiąca września. Wpólne zdjęcie Mieszkanek i pracowników podczas organizowanego quizu o bł. Siostrze Bernardynie.

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl