DPS Częstochowa – DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

20 listopada 2020

Dwudziestego listopada – obchodzono w Domu Dzień Pracownika Socjalnego. W kaplicy odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji  wszystkich Pracowników, Darczyńców, Wolontariuszy, Praktykantów. Sprawy wszystkich pracowników powierzyliśmy podczas Eucharystii Panu Bogu.

Po południu, o godzinie 13 Siostra Dyrektor Klara zaprosiła personel na poczęstunek w kawiarni. Spotkanie rozpoczęły krótkie życzenia s. Dyrektor oraz osobiste podziękowania pracownikom za ich pracę. Szczególnie za wytrwałość podczas pandemii koronawirusa w DPS.

Pracownicy otrzymali imienne podziękowania. Wszyscy uczestnicy  w tle spotkania integracyjnego obejrzeli prezentację dotyczącą ich codziennej pracy. Dla humoru raczyli się śmiesznymi memami o pracy. Spotkanie zwieńczyła zabawa w „gorącego ziemniaka” zakończona nagrodami dla trzeciego, drugiego i pierwszego miejsca. Zwycięzcy dostali kalendarze z Edycji św. Pawła i długopisy. Pod koniec spotkania rozdane były cytaty afirmacyjne o pracy ludzkiej – i tu pojawiła się doza konkursu…

Ten kto powtórzył cytat z pamięci – otrzymał piękny kubek – również z Edycji Świętego Pawła. Gratulujemy zwycięzcom.

Wszystkim Pracownikom natomiast życzymy dalszej wytrwałości, cierpliwości i dużo siły w codziennej pracy.

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Wesoła 14 (zobacz DPS na mapie Google)
42-202 Częstochowa
tel./fax. +48 34 361 88 94
e-mail: dpsczestochowa@albertynki.pl